Raport z przygotowań - I tydzień.

• autor: lksglowienka, 2011-01-22 13:05

Drużyna seniorów LKS Głowienka wraz z juniorami od ubiegłej soboty (15.01) przygotowuje się do rundy wiosennej sezonu 2010/11. W rozwinięciu przedstawiamy jak przebiegł piłkarzom Głowienki pierwszy tydzień treningów i plan na kolejne 7 dni.

Treningi rozpoczęły się w sobotę 15 stycznia. Początkowo wydawało się, że w tym dniu będzie spotkanie organizacyjne, jednak trener Andrzej Biały zaplanował już na ten dzień trochę pobiegać. No i zaczęło się. Na pierwszym treningu trenowało 7 osób. Dystans do przebiegnięcia - 2 okrążenia po 2,5 km. Między okrążeniami krótka przerwa na tzw. rozciąganie mięśni. Dwa dni później, w poniedziałek, trening odbył się na orliku w Miejscu Piastowym. Początkowo miał on trwać 1,5 godziny, jednak mieliśmy tylko godzinkę na trening. Frekwencja nieco lepsza niż w sobotę - 16 osób. Na początek 10 minut rozgrzewki, a później gierka. Graliśmy w 2 składach po 6 osób + bramkarz. W środę na treningu na hali w Miejscu Piastowym, który trwał prawie 1,5 h było 8 osób. Na początek tradycyjnie rozgrzewka, a później kilka gierek oraz trochę treningu siłowego, a na zakończenie "siatkonoga". Po raz kolejny zawodnicy spotkali się w sobotę 22 stycznia na stadionie i znowu trochę biegu. Frekwencja - 10 osób. Tym razem już nie dwa, a trzy okrążenia po 2,5 km + 5 krótkich okrążeń po 300 m.

Plan przygotowań - II tydzień:

24.01 (poniedziałek) - Trening - Orlik Miejsce Piastowe - godz. 18:15
26.01 (środa) - Trening - Hala Miejsce Piastowe - godz. 18:00
29.01 (sobota) - Trening - Stadion w Głowience - godz. 11:00
30.01 (niedziela) - Sparing z LKS Lubatówka - godz. 10:00 w Dukli (sztuczna trawa)