Raport z przygotowań - V tydzień.

• autor: lksglowienka, 2011-02-20 12:44

Seniorzy i juniorzy LKS-u Głowienka na bieżąco przygotowują się do rundy rewanżowej. W rozwinięciu newsa prezentujemy opis ubiegłego tygodnia i plan na VI tydzień przygotowań.

Po raz pierwszy podczas okresu przygotowawczego zawodnicy spotkali się dwukrotnie na orliku w Miejscu Piastowym. W poniedziałek spotkało się 9 osób, a trener przygotował kilka ćwiczeń biegowych i na utrzymanie piłki. Natomiast w środę frekwencja lepsza tylko o 1 osobę i trening strzelecki oraz gierka po 4 + bramkarz. Był to najsłabszy tydzień pod względem frekwencji. W niedzielę piłkarze rozegrali sparing z Cosmosem Nowotaniec i był to pierwszy sparing, z którego piłkarze LKS-u schodzili pokonani. Wynik 0-4.

Plan na VI tydzień:

21.02 (poniedziałek) - Trening - Orlik Miejsce Piastowe - godz. 18:15
23.02 (środa) - Trening - Hala Miejsce Piastowe - godz. 18:00
26.02 (sobota) - Sparing z Tornado Wrocanka - prawdopodobnie godz. 14:00 w Głowience.