Bramka dla Głowienki: 2:1 R. Frydrych' 40

więcej w rozwinięciu

Głowienka: Kozieradzki - Makoś, Rachwał, Stanisławczyk, Krupa - T. Wilk, Półchłopek, B. Wilk, Frączek (46 Majkut) - R. Frydrych, Hejnar.

Sędziowali Geldner W., Komański, Zdybek. Żółta kartka: Makoś. Widzów 100.

Piłkarze Głowienki, którzy wystąpili osłabieni brakiem pięciu zawodników (Mosonia, Białego, Zimy, Guzika i Borka), nie sprostali drużynie Sobniowa, chociaż w tym spotkaniu nie byli drużyną gorszą. Lepiej ten mecz rozpoczęli gospodarze, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie. Po wrzutce z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył jeden z zawodników i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Dziesięć minut później było już 2-0. Strzelcem bramki był Pytlowany, który zdecydował się na strzał z 30 metrów, a piłka wpadła do siatki obok długiego słupka i zaskoczonego bramkarza Głowienki. Goście pierwszą okazję stworzyli sobie dopiero w 23 minucie, kiedy to Hejnar z bliskiej odległości trafił wprost w bramkarza. W 40 minucie padła kontaktowa bramka dla gości. Po składnej akcji drużyny, piłka trafiła do Hejnara, ten zaś wysunął ją do R. Frydrycha, który założył jeszcze bramkarzowi "siatkę" i trafił do bramki. Chwilę później strzał z rzutu wolnego Krupy z 25 metrów w ładnym stylu obronił Mastej. W drugiej połowie stroną dominującą byli przyjezdni, którzy swoimi akcjami chcieli doprowadzić do wyrównania, lecz bez skutku. Jedną z takich okazji mieli w 55 minucie, kiedy po mocnym podaniu wzdłuż bramki Krupy, R. Frydrych minął się z piłką. Próbował jeszcze parę minut później T. Wilk, ale jego strzał sprzed pola karnego pewnie wyłapał bramkarz. Gospodarze pod koniec chcieli jeszcze dobić rywala, ale dobrymi interwencjami popisywał się Kozieradzki.